Loading...
btc
BTC
0.28%
Bitcoin
39.560,57 USDT
eth
ETH
0.12%
Ethereum
2.167,31 USDT
xrp
XRP
0.1%
Ripple
0,62 USDT
ltc
LTC
-0.66%
Litecoin
71,71 USDT
bnb
BNB
-1.05%
Binance Coin
226,60 USDT
sol
SOL
-1.11%
Solana
62,96 USDT
avax
AVAX
-2.12%
Avalanche
21,77 USDT
ada
ADA
-1.72%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
-1.29%
Poladot
5,49 USDT
doge
DOGE
-1.55%
Doge Coin
0,08 USDT

Avanti’nin Kurucusu Caitlin Long Aslında Kim?

avanti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Biz Bitcoinciler, 2017 UASF sırasında Bitcoin’i gerçekten kimin kontrol ettiğini gösterdik bu, borsalar veya madenciler gibi aracılar değil, perakende Bitcoincilerdir.
Caitlin Long, aynı zamanda Bitcoin ve blockchain teknolojisinde uzman olan Amerikalı bir girişimci ve 22 yıllık Wall Street ustasıdır.
Akademik başarıları arasında Harvard Hukuk Okulu, Harvard Kennedy Okulu ve Wyoming Üniversitesi’ndeki çalışmaları yer alıyor.
Birkaç isim vermek gerekirse, Wall Street Journal, Financial Times ve CNBC ile çok sayıda yayını, basın ve konuşma ilişkisi oldu.Long’un Bitcoin yolculuğu 2012’de başladı ve 2014’te zaten bir blockchain savunucusuydu. İki yıl sonra, MarketsMedia tarafından blok zincirinde mükemmellik için Finansta Kadınlar Ödülü’nü aldı.

Yaygın olarak blockchain alanındaki en etkili kadınlardan biri olarak kabul edilen Long’un itibarı, belki de daha çok Wyoming’in öncü blockchain mevzuatını hazırlamadaki lider rolü etrafında inşa edilmiştir.

Şimdiye kadar kripto düzenleme çerçevesindeki en büyük başarısı, Wyoming Blockchain Görev Gücü’nün 2018’den 2020’ye kurulmasıdır.

Long’un Wyoming Blockchain Görev Gücü valisi olarak atanan kişi olarak misyonu, memleketi Wyoming’i Amerika Birleşik Devletleri’ndeki blockchain şirketleri için uygun bir ortam haline getirmekti ve bu görevi yerine getirirken, Wyoming’in 20’den fazla blockchain dostu yasayı geçirmesine yardımcı oldu.

Long, 2019’dan beri geliştiriciler, girişimciler ve yerleşik şirketler için bir kutlama blockchain etkinliği olan WyoHackathon’un başkanıdır. 2020’de ABD’deki ilk kripto-yerli banka olan Avanti Financial Group’u kurdu ve CEO’su oldu.

 

Long’un 2021’i:

Avanti Financial grubu, dijital varlık bankacılığı, saklama ve ödemelerde bir kripto-finansal çözüm olarak büyümeye başladı.

Şirket, başlangıcından bu yana 44 milyon doların üzerinde fon topladı ve 2021’de dijital varlıklar ile geleneksel finansı birleştirmek için Wyoming’in önde gelen finansal oyuncularından biri olmanın yolunu açtı.

Long, ABD’nin Doğu Kıyısında yaklaşık 25 yıl yaşadıktan sonra nihayet memleketi Wyoming’e geri döndü.

ABD dijital varlık düzenleme sistemine devam eden katılımı, ilk sonuçlarını Temmuz 2021’de verdi ve Wyoming, merkezi olmayan özerk bir kuruluşu resmi olarak tanıyan ilk ABD eyaleti oldu.

Wyoming aynı zamanda blockchain işletmelerine depolama, koruma ve bankacılık hizmetleri sağlayan yeni bir kripto varlık saklama kurumuna yetki veren ilk ABD eyaletiydi.

Long, 2021 yılı boyunca podcast’lerde ve konferanslarda yer almaya devam etti. Ayrıntılı tweetleri aracılığıyla, karmaşık yasal meseleleri basit bir şekilde açıkladı ve böylece hem sektörün içinden hem de dışından kişiler için bir blockchain uzmanı ve eğitimci olarak rolünü güçlendirdi.

 

Long’un 2022’si:

Long’un 2022’deki taahhüdü, girişimi Avanti’nin yönetimi ve büyümesi etrafında dönecek.

Avanti 2021’in sonlarında her iki üyeliğe de katılmak için başvurduğundan, Wyoming merkezli kripto bankası Federal Rezerv Üye Bankası ve Federal ve Deposit Insurance Corporation bankası olabilir.

Bu başvurularla Avanti, geleneksel bankalar için geçerli olan aynı düzenleyici sermaye, uyumluluk ve denetim incelemesi standartlarını kabul etmiş ve böylece Long’un geleneksel bankacılık ile kripto arasında bir köprü kurma planlarını yeniden teyit etmiştir.

Avanti’nin iddialı planları arasında havaleler, otomatik takas odaları ve SWIFT için API tabanlı ABD doları ödeme hizmetleri, tokenize, programlanabilir bir ABD doları verilmesi ve Bitcoin ve diğer dijital varlıklar için yönetim ve saklama hizmetleri yer alıyor.

Long, Bitcoin ve kripto para birimlerinin geleceği konusunda çok iyimser olmaya devam ediyor. 2022’de, alandaki en önde gelen blockchain sözcülerinden biri olarak keyif aldığı anlaşılan çeşitli podcast’ler ve konferans sunumları aracılığıyla eğitim yolculuğuna devam etmesi bekleniyor.

0
bo_a_sinyali
Boğa Sinyali
0
ay_sinyali
Ayı Sinyali
0
harika
Harika
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Avanti’nin Kurucusu Caitlin Long Aslında Kim?

Giriş Yap

Brifing ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!