Loading...
btc
BTC
0.72%
Bitcoin
61.242,17 USDT
eth
ETH
1.12%
Ethereum
3.282,42 USDT
xrp
XRP
0.75%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
0.56%
Litecoin
70,32 USDT
bnb
BNB
0.68%
Binance Coin
548,50 USDT
sol
SOL
2.12%
Solana
150,82 USDT
avax
AVAX
1.17%
Avalanche
26,66 USDT
ada
ADA
0.86%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.8%
Poladot
6,37 USDT
doge
DOGE
0.81%
Doge Coin
0,12 USDT
  1. Haberler
  2. Aslında Kim?
  3. VaynerMedia’nın Kurucusu Gary Vaynerchuk Aslında Kim?

VaynerMedia’nın Kurucusu Gary Vaynerchuk Aslında Kim?

Gary Vaynerchuk
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Dijital bir ortamda giderek daha fazla yaşıyoruz ve NFT’ler, kim olduğunuzu iletmek için varlıklar haline geliyor.”

 

Başarılı bir iş adamı, yazar, yatırımcı ve motivasyon konuşmacısı olan Gary Vaynerchuk’un uzun bir başarı ve çaba listesi vardır. “Gary Vee” olarak da bilinen Vaynerchuk, 1975’te Beyaz Rusya’da doğdu.

1978’de ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı, New York’ta ve ardından New Jersey’de yeni bir hayata başladı, daha sonra Mount Ida College’dan (şimdiki adıyla) mezun oldu. UMass Amherst’in Ida Dağı Kampüsü).

Vaynerchuk’un iş tutkusu, ilk yıllarında beyzbol kartları satarak ve diğer girişimcilik çabalarını sürdürerek başladı.

 Uzmanlık kazandığı ve başarıya ulaştığı ailesinin şarap dükkanı Wine Library dahil olmak üzere çeşitli küçük işletme çabalarından yararlandı. 2009 yılında, halen CEO’su olduğu medya ajansı VaynerMedia’yı kurdu. 

VaynerCommerce, VaynerSpeakers, VaynerSports, The Sasha Group, Gallery Media Group ve daha fazlasını içeren VaynerX şemsiye şirketinin başkanı olarak çok sayıda başka kuruluşun liderliğine yardımcı oluyor.

 Diğer girişimleri arasında yemek rezervasyon platformu Resy’nin kurucu ortağı yer alıyor.

Vaynerchuk, kariyeri boyunca birkaç kez kripto ve misli olmayan tokenler hakkında konuştu ve görünüşe göre ilgisi özellikle NFT dünyasını çeviriyor. 

2021’de Vaynerchuk, iş ideallerine dayanan bir NFT koleksiyonu ve topluluğu olan VeeFriends’i ve VeeCon adlı ilgili bir konferansı başlattı.

Vaynerchuk’un 2022’si:

2022’nin başlarında Vaynerchuk, New York City’de yakında üyelere özel bir yemek mekanı olan Flyfish Club’a erişim sağlayacak satın alınabilir NFT’leri piyasaya sürdü.

2023’te açılması planlanan Flyfish Club, Vaynerchuk’un kurucu ortağı olduğu VCR Group tarafından inşa edildi. 

2021’de Vaynerchuk, o yılki NFT’lerin ezici çoğunluğunun değersiz olacağı görüşünü dile getirdi. 

Aralık 2022’de, NFT’ler için zorlu bir yılın sonuna doğru, Vaynerchuk bir blog gönderisi aracılığıyla NFT alanının düşüşünü daha fazla düşündü ve nedenler olarak kısa vadeli açgözlülüğü, arz bolluğunu ve yetersiz operatörleri işaret etti.

Vaynerchuk’un 2023’ü:

Hırsı ve enerjisi göz önüne alındığında, Vaynerchuk muhtemelen birçok ticari çabasını ilerletmeye devam edecek ve belki de başkalarını takip edecektir.

 2022’nin sonlarına doğru Vaynerchuk, NFT ve daha geniş dijital varlık alanı düşerken, dot-com balonunun patlamasının ardından 2000’lerin başında internete benzer şekilde büyüyeceğine olan inancını paylaştı.

 Ayrıca, etrafta takılıp kalan insanların inşa etmeye devam etme kararlılığı nedeniyle 2023’ün 2021’den daha sağlam NFT projeleri üretebileceğini söyledi. 

Önde gelen sosyal medya varlığı ve sık sık yaptığı konuşmalar göz önüne alındığında, Vaynerchuk’un 2023’te sohbete katacağı daha çok şey olacağı kesin.

Vaynerchuk’tan VeeFriends, 2023’e mevcut topluluğu genişletmek yerine değer vermeye odaklanarak başlıyor ve NFT’lerine daha deflasyonist bir yaklaşım hedefliyor. Ek olarak, Flyfish Club’ın 11.000 metrekarelik, üç katlı bir binaya sahip olmasıyla bu yıl piyasaya çıkması bekleniyor.

 Birinci sınıf bir deneyim gibi görünen deniz ürünleri restoranı, iki üyelik türü sunar: Her üyelik türü bir NFT ile temsil edilen Flyfish ve Flyfish Omakase.

0
bo_a_sinyali
Boğa Sinyali
0
ay_sinyali
Ayı Sinyali
0
harika
Harika
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
VaynerMedia’nın Kurucusu Gary Vaynerchuk Aslında Kim?

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Brifing ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!